Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 8 november 2017 om 8:30 UUR.

lotnr
1
  Lederen handtas

Lederen handtas

"DELVAUX"

Schatting: 100 - 200 €

lotnr
2
  Lederen handtas

Lederen handtas

"DELVAUX"

Schatting: 100 - 200 €

lotnr
3
  Lederen handtas

Lederen handtas

"DELVAUX"

Schatting: 100 - 200 €

lotnr
4
  Lederen handtas

Lederen handtas

"NATHAN"

Schatting: 50 - 100 €

lotnr
5
  Lederen handtas

Lederen handtas

"NATHAN"

Schatting: 50 - 100 €

lotnr
6
  Lederen handtas

Lederen handtas

"NATHAN"

Schatting: 50 - 100 €

lotnr
7
  Lederen handtas

Lederen handtas

"TOMMY HILFIGER"

Schatting: 50 - 100 €

lotnr
8
  3 vintage tassen

3 vintage tassen

"LOUIS VUITTON"

Afmetingen: cm

Schatting: 50 - 100 €

lotnr
9
  Regnier de herde (1914 - 2004) ***

"Koets aan de Albert I wandeling te Oostende" - Olieverf op paneel - Getekend

Afmetingen: 50 X 60 cm

Schatting: 300 - 400 €

lotnr
10
  Jef van tuerenhout (1926 - 2006) ***

"L'ange d├ęchut" - Pentekening + aquarelle - Getekend en gedateerd 1964

Afmetingen: 45 X 60 cm

Schatting: 1000 - 1500 €

<< 1 23456>>