Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 30 mei 2018 om 8:30 UUR.

lotnr
1891
  Beeld in porselein

Beeld in porselein

Getekend LLADRO - "Vrouw met bloemen" - H: 31 cm

lotnr
1892

2 beelden in "hummel"

Getekend - Nummers 58/0 en 130

lotnr
1893
  Groot antiek wijwatervat in biscuit

Polychroom - H: 32 cm

lotnr
1894
  2 antieke beelden in vieux paris

Polychroom - "Markies en markiezin" - 1 hand gerestaureerd - H: 25 cm

lotnr
1895
  2 amfoorvazen

2 amfoorvazen

Getekend LIMOGES - Gedoreerd - Handgeschilderd floraal dekor - 1 vast te maken - H: 32 cm

lotnr
1896
  Grote religieuze vieux bruxelles cornetvaas

Ca.1900 - Met barst - H: 43 cm

lotnr
1897
  Italiaans beeld in porselein

Italiaans beeld in porselein

Getekend BASSANO - H: 24 cm

lotnr
1898
  Beeld in porselein

Beeld in porselein

Getekend SAKSEN WALLENDORF - "Elegante jonge dame" - Vinger ontbreekt - H: 24 cm

lotnr
1899
  Polychrome siervaas

Polychrome siervaas

Getekend DELFT - Handgeschilderd floraal dekor - H: 34 cm

lotnr
1900
  Vierdelig koffie- en theestel

Vierdelig koffie- en theestel

<< 180181182183184 185 186187188189190>>