Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 27 december 2014 om 8:30 UUR.

lotnr
1841
  Schilderij

Schilderij

"De baadster" - Olieverf op doek

Afmetingen: 40 X 30 cm

lotnr
1842
  A. devos

A. devos

"Boswegel" - Olieverf op doek - Getekend

Afmetingen: 24 X 36 cm

lotnr
1843
  Schilderij

Schilderij

"Het stierengevecht" - Olieverf op paneel

Afmetingen: 30 X 35 cm

lotnr
1844
  Naert

Naert

"Wijze man" - Olieverf op doek - GetekendA. DEVOS

Afmetingen: 30 X 24 cm

lotnr
1845
  Geo loggenbeek

Geo loggenbeek

"Koe" - Tekeing - Getekend

Afmetingen: 35 X 44 cm

lotnr
1846
  2 x modigliani ????

2 x modigliani ????

"Portretten" - Tekeningen - Getekend

Afmetingen: 32 X 23 cm

lotnr
1847
  Pastel

Pastel

"Duinenzicht" - Rechtsboven geteken

Afmetingen: 30 X 38 cm

lotnr
1848
  Schilderij

Schilderij

"Strandgenoegens" - Olieverf op doek - Rechtsonder getekend

Afmetingen: 30 X 40 cm

lotnr
1849
  2 x hilaire vanbiervliet (1890 - 1981) ***

Tekening - Getekend - Akademie van Kortrijk en Gent - Werk in het museum van Kortrijk

Afmetingen: 36 X 25 cm

lotnr
1850
  Jos vandamme

Jos vandamme

"Straatje te Antwerpen" - Tekening - Getekend - Gedateerd 1942

Afmetingen: 29 X 20 cm

<< 180181182183184 185 186187188189190>>