Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 28 maart 2017 om 8:30 UUR.

lotnr
1841
  Armand apol (1879 - 1950) ***

Armand apol (1879 - 1950) ***

"Landschap - Ets - Getekend

lotnr
1842
  Armand apol (1879 - 1950) ***

Armand apol (1879 - 1950) ***

"Rivierlandschap" - Ets - Getekend

lotnr
1843
  Spotprent - anno 1863

Spotprent - anno 1863

"AUX BAINS DE MER"

Afmetingen: cm

lotnr
1844
  Piet verhaert (1852 - 1908)

Piet verhaert (1852 - 1908)

"De samenkomst" - Gravure - Getekend

lotnr
1845
  Clement de porre (1874 - 1950) ***

"Rommelmarkt" - Ets - Getekend - Akademie van Gent

lotnr
1846
  Ernest albert (1900 - 1976) ***

"Landschap" - Litho - Getekend

lotnr
1847
  Alphonse van beurden (1878 - 1962) ***

"Vissershaven" - Ets - Getekend - Werk in het museum van Antwerpen

lotnr
1848
  Henry cassiers (1858 - 1944)

Henry cassiers (1858 - 1944)

"Vissershaven Oostende" - Chromolitho

lotnr
1849
  2 x anna deweert (1867 - 1950) ***

"Begijnhof" - Litho's - Getekend en gedateerd 1902

lotnr
1850
  2 steendrukken

2 steendrukken

Ca.1900 - "Vissers met kinderen"

<< 180181182183184 185 186187188189190>>