Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 23 juli 2014 om 8:30 UUR.

lotnr
1841
  Jacques schryrgens

Jacques schryrgens

"Geanimeerde straat" - Aquarelle - Getekend - Gedateerd 1949

Afmetingen: 53 X 70 cm

lotnr
1842
  Jacques van driessche

Jacques van driessche

"Landschap" - Olieverf op doek - Getekend

Afmetingen: 60 X 70 cm

lotnr
1843
  Jos plateau

Jos plateau

"Landschap met molen" - Olieverf op doek - Getekend

Afmetingen: 60 X 75 cm

lotnr
1844
  Jos plateau

Jos plateau

"Landschap met hooimijten" - Olieverf op doek - Getekend

Afmetingen: 60 X 75 cm

lotnr
1845
  Schilderij

Schilderij

"De groentenkuiser" - Olieverf op doek

Afmetingen: 67 X 56 cm

lotnr
1846
  Idserda

Idserda

"Vissershaven" - Aquarelle - Getekend

Afmetingen: 68 X 90 cm

lotnr
1847
  Leon dieperick (1917 -  ) ***

Leon dieperick (1917 - ) ***

"Vissershaven" - Olieverf op doek - Getekend - Akademie van Brugge

Afmetingen: 80 X 60 cm

lotnr
1848
  Schilderij

Schilderij

"Zonnig terras" - Olieverf op doek

Afmetingen: 100 X 80 cm

lotnr
1849
  A. vindevogel

A. vindevogel

"Sneeuwlandschap" - Olieverf op doek - Getekend en gedateerd 1934

Afmetingen: 67 X 91 cm

lotnr
1850
  Luc billiau

Luc billiau

"Ruiter te paard met vee" - Olieverf op doek - Getekend en gedateerd 1967

Afmetingen: 70 X 100 cm

<< 180181182183184 185 186187188189190>>