Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 20 juni 2017 om 8:30 UUR.

lotnr
1841
  Jos louagie

Jos louagie

"Kerkinterieur" - Olieverf op doek - Getekend

Afmetingen: 60 X 50 cm

lotnr
1842
  Indisch schilderij

Indisch schilderij

Afmetingen: 75 X 50 cm

lotnr
1843
  Indisch schilderij

Indisch schilderij

Afmetingen: 75 X 50 cm

lotnr
1844
  Indisch schilderij

Indisch schilderij

Afmetingen: 75 X 50 cm

lotnr
1845
  Schilderij

Schilderij

"Zimmertoren te Lier" - Olieverf op doek - Getekend

Afmetingen: 40 X 30 cm

lotnr
1846
  Beaufort

Beaufort

"Hoevezicht" - olieverf op doek - Getekend

Afmetingen: 30 X 40 cm

lotnr
1847
  Gemengde techniek

Gemengde techniek

"Vissershaven" - Getekend en gedateerd 1971

Afmetingen: 43 X 31 cm

lotnr
1848
  Louis fosse

Louis fosse

"Vissershaven" - Olieverf op doek - Getekend

Afmetingen: 40 X 60 cm

lotnr
1849
  Schilderij

Schilderij

"Sneeuwlandschap" - Olieverf op doek - Rechtsonder getekend

Afmetingen: 40 X 50 cm

lotnr
1850
  Y. hossey

Y. hossey

"Landschap met hoevetje" - Olieverf op paneel - Getekend

Afmetingen: 48 X 67 cm

<< 180181182183184 185 186187188189190>>