Catalogus

ONLINE VEILING EINDIGT OP : 18 maart 2014 om 8:30 UUR.

lotnr
1991
  Jef vandenbroeke

Jef vandenbroeke

"Landschap met hoevetjes" - Olieverf op doek - Getekend en gedateerd 1974

Afmetingen: 80 X 160 cm

lotnr
1992
  Vanessa

Vanessa

"Bloemenvaas" - Gemengde techniek - Getekend

Afmetingen: 100 X 70 cm

lotnr
1993
  A. eeckhout

A. eeckhout

"Jonge vrouw met guitaar" - Olieverf op doek - Getekend

Afmetingen: 80 X 121 cm

lotnr
1994
  Robertine devooght (1904 - 1979) ***

"Hoeve in de sneeuw" - Gemengde techniek - Getekend - Akademie van Brugge, Brussel en Antwerpen

Afmetingen: 90 X 64 cm

lotnr
1995
  W. kaene

W. kaene

"Bloemenstilleven" - Olieverf op doek - Getekend

Afmetingen: 50 X 60 cm

lotnr
1996
  Merqaert

Merqaert

"Zee- en duinenzicht" - Olieverf op paneel - Getekend

Afmetingen: 70 X 60 cm

lotnr
1997
  A. stubbe

A. stubbe

"Zomerlandschap met hoevetjes" - Olieverf op doek - Getekend - "OSTENDE"

Afmetingen: 60 X 80 cm

lotnr
1998
  Paul cottem (1866 - 1948) ***

Paul cottem (1866 - 1948) ***

"Stilleven met fruit" - Olieverf op doek - Getekend en gedateerd 1912

Afmetingen: 45 X 57 cm

lotnr
1999
  Sonck

Sonck

"Winter te Etikhove" - Olieverf op paneel - Getekend

Afmetingen: 50 X 61 cm

lotnr
2000
  Koon

Koon

"Personages op het rijstveld" - Olieverf op doek - Getekend

Afmetingen: 76 X 100 cm

<< 180181182183184 185 186187188189190>>